Huawei modem şifresi 2020

Huawei Modem kullanıcı adı şife

Huawei Modem şifre ve kullanıcı adı nedir kurulumu nasıl yapılır. Huawei Modem kablosuz şifre değiştirme nasıl yapılır. Huawei Modem kurulumu modem ayarları nasıl yapılır. Huawei Modem kablo bağlantıları nasıl yapılır. Modem arayüz ip adresi kullanıcı adı ve şifresi nedir? Huawei modem kurulumu nasıl yapılır. Huawei internet kopuyor kablosuz görünmüyor wifi çalışmıyor.

Modemin kablo bağlantılarını doğru bir şekilde yapınız. Bağlantıları bitirdiğinizde web tarayıcı programınızı (Internet Explorer,Google Chrome, Mozilla Firefox vb.) çalıştırınız ve tarayıcınızın Adres kısmına cihazınızın ara yüzünün varsayılan adresini yazıp Enter tuşuna basınız. Eğer Cihaz arayüzüne ulaşamıyorsanız lütfen modeminizi resetleyiniz. Huawei modem resetleme nasıl yapılır.

Modeminizin açık ve ışıklarının yandığından emin olunuz.

Bağlantıları bitirdiğinizde web tarayıcı programınızı (Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera, Yandex vb.) çalıştırınız ve tarayıcınızın Adres kısmına cihazınızın ara yüzünün varsayılan adresi olan 192.168.1.1 adresini yazıp Enter tuşuna basınız. Karşınıza Arayüze Giriş ekranı gelecektir. Varsayılan kullanıcı adı ve şifre bilgileri aşağıdaki gibidir. ( Bazı modemlerde arayüz giriş ip adresi 192.168.2.1 olarak gelmektedir.)

Kullanıcı Adı: admin ( bazı modellerde modem kullanıcı adını sormayıp sizden sadece şifre istemektedir. Bu cihazlarda kullanıcı adını yazmanıza gerek yoktur.)
Şifreadmin  yazıp Tamam butonuna basmanız gerekmektedir.

Eğer Modemi Vodafone servis sağlayıcısından aldıysanız;

Kullanıcı Adı: vodafone ( bazı modellerde kullanıcı adı admin olarak olabilmektedir. )
Şifre: vodafone yazıp Tamam butonuna basmanız gerekmektedir.

Eğer Modemi Superonline servis sağlayıcısından aldıysanız;

Kullanıcı Adı: admin ( bazı modellerde modem kullanıcı adını sormayıp sizden sadece şifre istemektedir. Bu cihazlarda kullanıcı adını yazmanıza gerek yoktur.)
Şifre: superonline yazıp Tamam butonuna basmanız gerekmektedir.

Bu adımdan sonra modemin arayüzüne girip gerekli ayarları yapabilirsiniz.

Eğer Kullanıcı Adı ve Şifre yanlış hatası veriyor ise daha önceden modeminizin şifresini değiştirmiş olabilirsiniz. Değiştirmiş olduğunuz şifreyi hatırlamıyorsanız modemi resetleyerek yeniden denemelisiniz.

Huawei modem resetlemek için reset düğmesine 10 sn kadar basılı tutmanız gerekmektedir.  Bu işlem tüm bilgileri sileceği için servis sağlayıcınızdan kullanıcı adı ve şifrenizi talep etmeniz gerekmektedir.

İnternet hız testi yapmak için Buraya tıklayabilirsiniz.

** Kullanıcı Adı veya şifrede hata alıyorsanız yorum kısmına modeminizin markasını modelini tam olarak yazarak bize bildirebilirsiniz.

www.google.com

7 thoughts on “Huawei modem şifresi 2020

 • Şubat 10, 2021 tarihinde, saat 6:58 pm
  Permalink

  Huawei HG253s model superonline modemimin arayüzüne birtürlü erişemedim. Reset attıktan sonra (25sn basilı tutum) aşağıdaki kombinasyonları denedim.
  KULLANİCI ADI ŞİFRE
  admin superonline
  vodafone vodafone
  Root Huawei_RooT_0401
  admin admin
  Ama hiçbiri olmadı. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

  Yanıtla
  • Şubat 11, 2021 tarihinde, saat 12:00 am
   Permalink

   Merhaba,
   Hizmet aldığınız altyapı superonline alt yapısı mıdır.
   Eğer superonline ise kullanıcı adı: admin şifre: superonline olarak olması gerekmektedir.

   Yanıtla
 • Şubat 13, 2021 tarihinde, saat 10:32 pm
  Permalink

  HG531s v1
  Vodafone den alınma

  Yanıtla
  • Şubat 14, 2021 tarihinde, saat 10:41 am
   Permalink

   HG531s v1 modem kullanıcı adı: admin
   Şifre: vodafone
   olarak deneyebilirsiniz.

   Yanıtla
 • Mayıs 12, 2021 tarihinde, saat 1:27 am
  Permalink

  Turkcell Superbox model Huawei 8535-232 , kullanici adi ve parolayi bir turlu tespit edemedim ..Yaniz superbox’un ilk kurulumunu yapan kisi ne yaptiysa bilinen kullanici adi ve sifreyle giris yapamiyorum yani admin-superonline veya admin-superbox …kurulumu yapan gorevli bana istersem bir sifre belirlememi istedi ve bu sifreyi uyguladi ve uygulanan bu sifreyi biliyorum fakat kullanici adi ne olabilir ? Internetimin WI-FI adinda benim soyadim olan KURT diye belirlenmis ve buna gore internet ayarlarimi yapabilmem icin kullanici adi ve sifresini nasil belirlenebilir ? vereceginiz bilgiler icin simdiden tesekkurler ve iyi calismalar..Saglicakla kalin

  Yanıtla
 • Temmuz 6, 2021 tarihinde, saat 2:51 pm
  Permalink

  Huawei model: BM632w name wimax cpe) modemin şifresini bulamıyorum nerden bulabileceğimi de bilmiyorum yardımcı olursanız beni bi dertten kurtarmış olursunuZ

  Yanıtla
 • Temmuz 6, 2021 tarihinde, saat 2:57 pm
  Permalink

  Huawei . Model:BM632w name:wimax cpe) modem şifresini bulamıyorum nerde yazıyor bilmiyorum resetledik ve herşeyi değişti ismi şifresi falan yardımcı olursanız beni bi dertten kurtarmış olursunuz

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir