Mercusys modem arayüz kurulumu şifre değiştirme

Mercusys modem Arayüz şifre kurulumu

Mercusys modem arayüz kullanıcı adı şifresi nedir kurulumu nasıl yapılır.  Mercusys modem resetleme reset atma sıfırlama fabrika ayarlarına getirme. Modem ayarları nasıl yapılır. İnternete giremiyorum. modem kablosuz adı nasıl değiştirilir. Mercusys kullanıcı adı şifre nedir arayüz ip adresi nedir modem kurulumu resimli anlatım. modem şifremi unuttum. Kablosuz şifre değiştirme işlemi nasıl yapılır.  Modem kurulum yapmadan önce modemin kablo bağlantılarını doğru bir şekilde yapınız.

Mercusys  Modem Arayüze Giriş

Mercusys kurulum şifre değiştirme kablosuz adı  değiştirme şifremi unuttum internete bağlanmıyor.

Mercusys modem arayüze giriş ip nedir. arayüz şifresi nedir. Mercusys şifre dsmart superonline vodafone ttnet kablonet modem kurulumu nasıl yapılır. Nasıl bağlanabilirim. Modem bağlantılarını bitirdiğinizde web tarayıcı programınızı (Internet Explorer,Google Chrome, Mozilla Firefox vb.) çalıştırınız ve tarayıcınızın Adres kısmına cihazınızın ara yüzünün varsayılan adresini yazıp Enter tuşuna basınız. Eğer Cihaz arayüzüne ulaşamıyorsanız lütfen modeminizi resetleyiniz. Mercusys reset atma resetleme nasıl yapılır?

Modem Arayüz Adresi: 192.168.1.1 veya http://mwlogin.net

Kullanıcı Adı: admin

Şifre: admin  Eğer kullanıcı adı ve şifreniz hata veriyorsa daha önce değiştirmiş olabilirsiniz. Lütfen modeminizi resetleyin ve adımları tekrar deneyin. Modeminizi resetlemek için modem açık haldeyken Reset tuşuna 10 sn basılı tutun.

Karşınıza Modem Ana Ekranı gelecektir. Sol kısımda bulunan HIZLI KURULUM kısmına tıklayınız.

Kaşınıza Hızlı Kurulum Sihirbazı ekranı açılacaktır. İleri butonuna tıklayınız.

Bulunduğunuz bölge ve Saat dilimini seçerek İleri butonuna tıklayınız.

Servis sağlayıcınız tarafından (ttnet, superonline vb.) size verilmiş olan ADSL kullanıcı adı ve şifre bilgilerinizi kutucuklara doğru bir biçimde size verildiği gibi giriniz. İleri butonuna tıklayınız. Eğer bu bilgileri bilmiyorsanız servis sağlayıcınızı arayarak bu bilgileri alabilirsiniz.

Açılan ekranda kablosuz ayarlarınızı yapacağınız ekrandır.  Wireless ayarları kısmındaki ayarlar için alttaki adımları sırasıyla yapınız. Mercusys MW300D kablosuz şifre değiştirme ayarları nasıl yapılır.

 • Kablosuz Ağ Adı: Kablosuz ağınızın ağ adını bu kısıma yazınız. (Wireless ismi olarak görünecek ad budur.)
 • Kanal :  Otomatik olarak seçin.
 • Mod: Değişiklik yapmayın 11bgn karışık olarak bırakınız.
 • Güvenlik :  Şifreleme türünü WPA-PSK/WPA2-PSK seçin. Şifre kutusuna 8  haneli Türkçe karakter içermeyen rakamlar ve harflerden oluşan bir şifre oluşturun. İleri Butonuna tıklayınız.

Yaptığınız değişiklikler bu ekranda görünecektir. Kaydet butonuna tıklayınız. Son butonu çıkana kadar ekranda bekleyiniz. Yaptığınız ayarları modem kaydedecektir. Kaydetme işlemi tamamlandığında ekran değişecektir.

Hızlı kurulum tamamlandı ekranı açılacaktır. Son butonuna tıklayınız.

Değişiklikler kaydedildi ekranı geldiğinde Kapat butonuna tıklayınız ve ekranı kapatınız.

Tebrikler modeminizin kurulumunu tamamladınız. İnternet bağlantınızı kontrol edebilirsiniz.

www.yenidenkurulum.com

www.google.com

One thought on “Mercusys modem arayüz kurulumu şifre değiştirme

 • Temmuz 8, 2020 tarihinde, saat 3:03 pm
  Permalink

  Asla son sayfayı açmıyor bende sebebi ne olabilir?

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir