Mercusys mw325r Kurulum

Mercusys mw325r Kurulum

Mercusys mw325r kurulum nasıl yapılır. Mercusys mw325r kablosuz modem router kurulum wifi şifre unuttum resetleme parola değiştirme router modem ayarları nasıl yapılır. İnternete giremiyorum. Router kablosuz adı nasıl değiştirilir. Mercusys mw325r kurulumu resimli anlatım. Kablosuz şifremi unuttum. Mercusys mw325r router şifresi değiştirme. Kablosuz şifre değiştirme işlemi nasıl yapılır.Mercusys mw325r Router kurulum yapmadan önce kablo bağlantılarını doğru bir şekilde yapınız.

– İnternet bağlantısı aldığınız noktadan gelen internet kablosunu cihazın mavi renkli olan WAN portuna bağlantısını yapın.

– Kablosuz cihazınızın kurulumu için bilgisayarınızın ethernet portundan router cihazınızın Lan portuna kablo bağlantısı yapın.

mercusys-router-1

– Eğer kablo ile bağlantı sağlama imkanınız yoksa kablosuz olarak bağlantı kurmalısınız.

– Kablosuz ağlar listesinden cihazınızı bularak bağlantı sağlayınız. Gerekli olan SSID adı ve parola cihazınızın altında bulunan etikette yer almaktadır. (2)

Mercusys mw325r Router Arayüze Giriş

Mercusys mw325r kurulum şifre değiştirme kablosuz adı  değiştirme şifremi unuttum internete bağlanmıyor. Mercusys mw325r router arayüze giriş ip nedir. arayüz şifresi nedir. Mercusys mw325r şifre dsmart superonline vodafone kablonet modem kurulumu nasıl yapılır. Nasıl bağlanabilirim.

Router bağlantılarını bitirdiğinizde web tarayıcı programınızı (Internet Explorer,Google Chrome, Mozilla Firefox vb.) çalıştırınız ve tarayıcınızın Adres kısmına cihazınızın ara yüzünün varsayılan adresini yazıp Enter tuşuna basınız. Eğer Cihaz arayüzüne ulaşamıyorsanız lütfen modeminizi resetleyiniz. Mercusys mw325r reset atma resetleme nasıl yapılır?

– Modem Arayüz Adresi: 192.168.1.1 veya http://mwlogin.net  adresinden giriş yapabilirsiniz.

– Kullanıcı Adı: İstememektedir.

– Şifre: İlk oturum açtığınızda sizden bir adet şifre oluşturmanızı isteyecektir.

** Eğer kullanıcı adı ve şifreniz hata veriyorsa daha önce değiştirmiş olabilirsiniz. Lütfen cihazınızı resetleyin ve adımları tekrar deneyin. Mercusys mw325r resetleme için router açık haldeyken Reset tuşuna 10 sn basılı tutun.

1- Karşınıza Hızlı Kurulum Ekranı gelecektir. Bir adet şifre belirleyerek ileri butonuna tıklayınız.

2- İnternet servis sağlayıcınız tarafından size verilmiş kullanıcı adını ve şifresini girerek ileri butonuna tıklayınız.

** Eğer kullanıcı adı şifreniz yok ise bir modemden kablo ile bağlantı sağlıyorsanız Connection type: kısmını Dynamic IP (İnternte servis sağlayıcısı tarafından ip adresi otomatik olarak alınız.) seçeneğini seçerek Next butonuna tıklayınız.

3- Wireless ayarları kısmındaki ayarlar için alttaki adımları sırasıyla yapınız. Mercusys mw325r kablosuz şifre değiştirme ayarları nasıl yapılır.

    • SSID: Kablosuz ağınızın ağ adını bu kısıma yazınız. (Wireless ismi olarak görünecek ad budur.)
    • Password: Şifre kutusuna 8  haneli Türkçe karakter içermeyen rakamlar ve harflerden oluşan bir şifre oluşturun. Next Butonuna tıklayınız.

4- Yaptığınız değişiklikler bu ekranda görünecektir. Kaydet butonuna tıklayınız. Son butonu çıkana kadar ekranda bekleyiniz. Yaptığınız ayarları modem kaydedecektir. Kaydetme işlemi tamamlandığında ekran değişecektir.

Hızlı kurulum tamamlandı ekranı açılacaktır. Son butonuna tıklayınız.

Değişiklikler kaydedildi ekranı geldiğinde Kapat butonuna tıklayınız ve ekranı kapatınız.

Tebrikler cihazınızın kurulumunu tamamladınız. İnternet bağlantınızı kontrol edebilirsiniz.

Eğer kurulum sırasında sorun ile karşılaşırsanız yorumlara yazabilirsiniz.

www.yenidenkurulum.com

www.google.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir