O2 Homebox 6741 Password

O2 Homebox 6741 Modem Arayüz Giriş

O2 Homebox 6741 Modem kullanıcı adı ve şifre nedir kurulumu nasıl yapılır. O2 Homebox 6741 Modem kablosuz şifre değiştirme nasıl yapılır. O2 Dsl Modem kurulumu modem ayarları nasıl yapılır. O2 Dsl Modem arayüz ip adresi kullanıcı adı ve şifresi nedir? O2 Homebox 6741 modem kurulumu nasıl yapılır. O2 Homebox resetleme reset atma nasıl yapılır.

O2 Homebox modemin kablo bağlantılarını doğru bir şekilde yapınız. Bağlantıları bitirdiğinizde web tarayıcı programınızı (Internet Explorer, Safari, Google Chrome, Mozilla Firefox vb.) çalıştırınız ve tarayıcınızın Adres kısmına cihazınızın ara yüzünün varsayılan adresini yazıp Enter tuşuna basınız. Eğer Cihaz arayüzüne ulaşamıyorsanız lütfen modeminizi resetleyiniz. O2 Dsl modem resetleme nasıl yapılır.

Modeminizin açık ve ışıklarının doğru bir şekilde yandığından emin olunuz.

O2 Homebox Modem Arayüze Giriş Kurulum

Bilgisayar laptop veya akıllı telefonunuzdan web tarayıcı programınızı (Internet Explorer, Safari, Google Chrome, Mozilla Firefox vb.) çalıştırınız ve tarayıcınızın Adres kısmına cihazınızın ara yüzünün varsayılan adresini yazıp Enter tuşuna basınız. Eğer Cihaz arayüzüne ulaşamıyorsanız lütfen modeminizi resetleyiniz. O2 Dsl modem resetleme nasıl yapılır.

O2 Homebox kurulum şifre değiştirme kablosuz adı  değiştirme şifremi unuttum internete bağlanmıyor.

Modem Arayüz Adresi: 192.168.1.1 veya o2.box

Kullanıcı Adı:

Şifre:

** Daha önce kullanıcı adı ve şifre belirlediyseniz lütfen belirlediğiniz kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapın.

** Eğer kullanıcı adı ve şifreniz hata veriyorsa daha önce değiştirmiş olabilirsiniz. Lütfen modeminizi resetleyin ve adımları tekrar deneyin. Modeminizi resetlemek için modem açık haldeyken Reset tuşuna 10 sn basılı tutun. O2 Homebox 6741 reset atma.

Karşınıza Modem Ana Ekranı gelecektir. Sol kısımda bulunan HIZLI KURULUM kısmına tıklayınız.

Kurulum sihirbazını kullanarak ayarları yapın.

O2 Homebox Modem Kablosuz Adı ve Şifre Değiştirme

Bilgisayar laptop veya akıllı telefonunuzdan web tarayıcı programınızı (Internet Explorer, Safari, Google Chrome, Mozilla Firefox vb.) çalıştırınız ve tarayıcınızın Adres kısmına cihazınızın Modem Arayüz Adresi: 192.168.1.1 veya o2.box yazıp Enter tuşuna basınız. Modem arayüzüne bağlandığınızda aşağıdaki adımları takip edin.

  • Sol kısımda bulunan Heimnetz menüsüne tıklayın.
  • Açılan alt menüde Wlan menüsüne tıklayın.
  • Açılan sayfada Verschlüsselung sekmesine tıklayın.
    • Bu menüde şifreleme türünü Verschlüsselungsverfahren WPA2 seçeneğini işaretleyin.
    • Modem kablosuz şifrenizi oluşturarak yaptığınız ayarları kaydedin.

** Basit WLAN ilk kurulumu için alternatif olarak modemin arkasındaki etikette olan QR kodunuzu taratabilir ve bağlantıyı kurabilirsiniz.

Modem ile ilgili diğer kurulumlar ve bilgi için Web sitesi ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir