Superonline Modem Kullanıcı Adı Şifresi

Superonline Modem kullanıcı adı şife

Superonline Modem kullanıcı adı ve şifre nedir kurulumu nasıl yapılır. Süperonline Modem kablosuz şifre değiştirme nasıl yapılır. Superonline Modem kurulumu modem ayarları nasıl yapılır. Superonline Modem arayüz ip adresi kullanıcı adı ve şifresi nedir? Superonline modem kurulumu nasıl yapılır. Superonline internet kopuyor kablosuz görünmüyor wifi çalışmıyor.

Öncelikle Modemin kablo bağlantılarını doğru bir şekilde yapınız.

Modeminizin açık ve ışıklarının yandığından emin olunuz.

Bağlantıları bitirdiğinizde web tarayıcı programınızı (Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera, Yandex vb.) çalıştırınız ve tarayıcınızın Adres kısmına cihazınızın ara yüzünün varsayılan adresi olan 192.168.1.1 adresini yazıp (veya 192.168.1.254) Enter tuşuna basınız. Karşınıza Arayüze Giriş ekranı gelecektir. Varsayılan kullanıcı adı ve şifre bilgileri aşağıdaki gibidir.

Kullanıcı Adı: admin( bazı modellerde kullanıcı adını sormayıp sizden sadece şifre istemektedir. Bu cihazlarda kullanıcı adını yazmanıza gerek yoktur.)
Şifre: superonline bazı modemlerde admin olarak deneyiniz) yazıp Tamam butonuna basmanız gerekmektedir.

Bu adımdan sonra modemin içerisine girip gerekli ayarları yapabilirsiniz.

Eğer Kullanıcı Adı ve Şifre yanlış hatası veriyor ise daha önceden modeminizin şifresini değiştirmiş olabilirsiniz. Modemi resetleyerek yeniden denemelisiniz.

Modem resetlemeyi bilmiyorsanız buraya tıklayarak bilgi alabilirsiniz

** Kullanıcı Adı veya şifrede hata alıyorsanız yorum kısmına modeminizin markasını modelini tam olarak yazarak bize bildirebilirsiniz.

www.google.com.tr

2 thoughts on “Superonline Modem Kullanıcı Adı Şifresi

  • Ocak 27, 2021 tarihinde, saat 6:38 pm
    Permalink

    Benim modem faturamı ödedim ciyazi teslim ettim ve bana icra takip başlatınız amacınız ne

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir