Tenda A9 Kurulum Arayüz N300 Ağ Genişletici

Tenda A9 Kurulum

Tenda A9 kurulum nasıl yapılır. Tenda A9 n300 ağ genişletici kolay kurulum nasıl yapılır. Arayüz giriş kullanıcı adı ve şifresi nedir. Tenda A9 kablosuz şifre değiştirme nasıl yapılır. Tenda a9 kablosuz ağ genişletici resetleme şifremi unuttum. Tenda A9 kablosuz ağ adını ve şifresini değiştirme yeniden kurma. Tenda A9 resetleme nasıl yapılır.

tenda re.tenda.cn kurulum nasıl yapılır. Tenda A9 internet kopuyor kablosuz görünmüyor wifi çalışmıyor. Reset atma fabrika ayarlarına dönme nasıl yapılır.

Tenda A9 kurulumu kolay olan bir ağ genişleticidir. Sadece elektrik prizine takarak ayarlarını kolayca yapabilirsiniz. Tenda A9 iki şekilde kurulum yapılmaktadır.

Tenda A9 WPS Tuşu ile Kurulum

Bu kurulum için modeminizin WPS’i desteklemesi gerekmektedir. Tenda A9 ağ genişleticinizi prize takınız. Modeminizin açık olduğundan emin olunuz.

Modemin üzerinde bulunan WPS tuşuna ve Tenda A9 üzerinde bulunan wps tuşlarına basınız.

Tenda A9 üzerindeki mavi ışık sabit olana kadar bekleyiniz. Işık sabitlendiğinde cihazınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Tenda A9 Arayüz ile Kurulum

Tenda A9 ağ genişleticinizi prize takınız. Bilgisayarınız ile kablosuz ağlarda tarama yaparak tenda cihazınızı bulunuz ve bağlan butonuna basınız. Bağlantı sağladığınızda otomatik olarak web tarayıcınızdan kurulum ekranı açılacaktır.

Eğer Tenda A9 ilk defa kurulum yapıyorsanız sizden şifre belirlemenizi isteyecektir.  Bir adet şifre belirleyerek kuruluma devam edin.

* Eğer daha önceden kurulum yaptıysanız sizden o şifreyi isteyecektir. Şifrenizi hatırlamıyorsanız cihaz üzerinde bulunan reset tuşuna 10 sn basılı tutarak cihazınızı resetleyiniz.

Şifrenizi oluşturduktan sonra next butonu ile bir sonraki aşamaya geçiniz.

Sonraki adımda cihaz ağları taramaya başlayacaktır. Genişletmek istediğiniz kablosuz adını seçiniz.

Tenda A9 , modeminizin kablosuz ağını bulamazsa aşağıdaki çözümleri deneyin:

  • Modeminizin kablosuz ağının etkinleştirildiğinden ve WiFi cihazınız tarafından algılanabildiğinden emin olun.
  • Yeniden Tara’ya dokunun ve bir süre bekleyin.
  • Modeminizin kanalını değiştirin ve tekrar deneyin. Modemin şifreleme türünü WPA-PSK veya WPA2-PSK olarak değiştirin ve tekrar deneyin.

Genişletmek istediğiniz kablosuz ağının şifresini girin, SSID’yi (görünmesini istediğiniz isim) gerektiği gibi değiştirin, ve Extend’e dokunun.

Sinyal LED göstergesi maviye veya kırmızıya dönene kadar bekleyin.

Tebrikler tenda A9 ağ genişleticinizin kurulumunu başarıyla tamamladınız. Cihazınızın konumlandırmasını istediğiniz gibi yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Eğer kurulum ile bir sorun ile karşılaştığınızda yorumlara yazabilirsiniz.

One thought on “Tenda A9 Kurulum Arayüz N300 Ağ Genişletici

  • Aralık 18, 2022 tarihinde, saat 10:59 am
    Permalink

    1,tenda a9 kurduktan başarılı şekilde kurduktan sonra evde kullanılan cihazlarlada kurmam gereklimi 2.tenda kurumu yapıldıktan sonra ag baglantılarda wifi baglantılarda tenda gözükmüyor diger yakındaki aglar gözüküyor tenda gözükmüyor bu normalmi teşek ederim

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir