Turknet Modem Kullanıcı Adı Şifresi

Turknet Modem kullanıcı adı şife

Turknet Modem kullanıcı adı ve şifre nedir kurulumu nasıl yapılır. Türknet Modem kablosuz şifre değiştirme nasıl yapılır. Turknet Modem kurulumu modem ayarları nasıl yapılır. Turknet Modem arayüz ip adresi kullanıcı adı ve şifresi nedir? Turknet modem kurulumu nasıl yapılır. Turknet internet kopuyor kablosuz görünmüyor wifi çalışmıyor.

Öncelikle Modemin kablo bağlantılarını doğru bir şekilde yapınız.

Modeminizin açık ve ışıklarının yandığından emin olunuz.

Bağlantıları bitirdiğinizde web tarayıcı programınızı (Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera, Yandex vb.) çalıştırınız ve tarayıcınızın Adres kısmına cihazınızın ara yüzünün varsayılan adresi olan 192.168.1.1 adresini yazıp (veya 192.168.1.254) Enter tuşuna basınız. Karşınıza Arayüze Giriş ekranı gelecektir. Varsayılan kullanıcı adı ve şifre bilgileri aşağıdaki gibidir.

Kullanıcı Adı: admin( bazı modellerde kullanıcı adını sormayıp sizden sadece şifre istemektedir. Bu cihazlarda kullanıcı adını yazmanıza gerek yoktur.)
Şifreturknet bazı modemlerde admin olarak deneyiniz) yazıp Tamam butonuna basmanız gerekmektedir.

Bu adımdan sonra modemin içerisine girip gerekli ayarları yapabilirsiniz.

Eğer Kullanıcı Adı ve Şifre yanlış hatası veriyor ise daha önceden modeminizin şifresini değiştirmiş olabilirsiniz. Modemi resetleyerek yeniden denemelisiniz.

Modem resetlemeyi bilmiyorsanız buraya tıklayarak bilgi alabilirsiniz

** Kullanıcı Adı veya şifrede hata alıyorsanız yorum kısmına modeminizin markasını modelini tam olarak yazarak bize bildirebilirsiniz.

www.google.com.tr

4 thoughts on “Turknet Modem Kullanıcı Adı Şifresi

 • Aralık 25, 2020 tarihinde, saat 1:11 am
  Permalink

  merhaba ben türknet modem arayüzüne girmek istiyorum ama giremiyorum benim modemin markası HUWAEİ HG531S V1 türknetin bana verdiği kullanıcı adı ve şifresi ile girmeye çalışıyorum ama ya kulanıcı adı hatalı diyor yada şifre modemi resetledim ama yineden olmadı modemi resetledik ten sorna internet te giti ışık yanıyor ama kullanılmıyor diyor geri dönüş yaparsanız sevinirim TEŞŞEKÜRLER

  Yanıtla
 • Nisan 1, 2021 tarihinde, saat 10:38 pm
  Permalink

  Modemi huawei marka. Bir turu ara yüzüne giremiyorum ne yapmam gerekiyor verlın kullanıcı adı ve şifreyi giriyorum olmuyor

  Yanıtla
  • Nisan 5, 2021 tarihinde, saat 1:27 pm
   Permalink

   Modemin tam modelini yazabilir misiniz.

   Yanıtla
 • Haziran 3, 2021 tarihinde, saat 11:33 am
  Permalink

  merhaba modemim huawei marka model HG658 V2 . fabrika ayarlarına sıfırladım ona rağmen ne denediysem şifre olmuyor

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir